Range Rover існує на ринку з 2012 року і є найстарішою моделлю в сегменті повнорозмірних розкішних позашляховиків. Модель наступного покоління буде конкурувати не тільки зі своїми традиційними суперниками, але і з новими іменами в сегменті, такими як BMW X7, Maybach GLS, Aston Martin DBX і навіть в деякій мірі з Jeep Grand Wagoneer. Компанія Land Rover анонсувала дебют своєї новинки, який відбудеться 26 жовтня.

Причому на це ж натякають опубліковані раніше “шпигунські” знімки з прототипами нового позашляховика, який повинен бути, по суті новою моделлю, побудованою на платформі MLA від Jaguar Land Rover.

Range Rover 2022 року пропонуватися як в стандартній, так і в довгій базі з різними силовими агрегатами. Крім бензинових і дизельних двигунів, він також отримає підключаємо гібридний варіант, і, за чутками, скоро з’явиться повністю електричне виконання. Останній, ймовірно, повинен з’явитися пізніше в життєвому циклі моделі. Покупцям також буде запропонована і більш продуктивна версія машини, імовірно оснащена твін-турбо 4,4-літровим двигуном V8 від BMW.

Конкурент Lexus LX 2022 року збереже деякі зі своїх характерних рис, в тому числі роздільні задні двері й двірник заднього скла, прихований під спойлером на даху. Квадратна форма буде збережена в тому ж дусі, що й у випадку з останньою версією Land Rover Defender. Перехід на нову платформу повинен привести до деяких значних змін з точки зору кількості вільного місця. Про доступність новітньої інформаційно-розважальної системи Pivi Pro від Land Rover можна здогадатися, і були чутки, що оновлений Range Rover також отримає кермове управління задніми колесами в деяких комплектаціях.

Від auto-portal