Корейська компанія Kia презентувала спеціальну версію кросовера Sonet, яка отримала назву First Anniversary Edition. Продаватися машина буде в Індії. Присвятили спеціальну версію кросовера до року з моменту початку продажів, при цьому є й інша значуща цифра: 100 тисяч реалізованих екземплярів з моменту старту продаж.

Спеціальна версія отримала ряд цікавих особливостей: дизайн відносить нас до образу дикого бика туру. У формі рогів виконаний захист переднього бампера. Те ж саме можна зустріти й на порогах, які захищають машину при їзді по бездоріжжю.

Додали ексклюзиву і радіаторній решітці: шляхом використання спеціального методу вона отримала цікаві декоративні елементи, які потім пофарбували в яскравий помаранчевий колір. Назва спеціальної версії вирішили помістити не ззаду, а на решітці радіатора, що виглядає ефектно і навіть трохи преміально.

Під капотом знаходиться бензиновий мотор з робочим об’ємом 1,0 л або 1,5-літровий дизельний силовий агрегат. В якості трансмісії для бензинового двигуна в залежності від комплектації пропонується 7-діапазонний «робот» або 6 ступнева механічна коробка передач.. Остання представляє особливий інтерес. «Дизель» працює з 6МКПП або 6АКПП.

Від auto-portal