Італійська компанія Bermat представила свою першу серійну модель спортивний автомобіль Bermat GT. З ним автовиробник хоче повернути Grand Tourismo в італійському стилі з налаштованим дизайном і гідними характеристиками.

Компанія Bermat зі штаб-квартирою в Роверето названа в честь ініціалів її засновника Маттео Бертеццоло. Автомобіль Bermat GT розроблявся у співпраці з JAS Motorsport і Camal Studio.
Компанія анонсувала ексклюзивний Bermat GT-Pista, який буде випущений в першій половині 2022 року. За ним піде дорожній варіант з ДВЗ, а також повністю електричною силовою установкою. Стиль нового італійського спорткара натхненний «непізнаним летючим об’єктом», повернутим на Землю. Так метафорично описують концепцію самі дизайнери.

Якщо придивитися до новинки більш уважно, можна помітити паралелі з Ascari, La Ferrari та McLaren P1 GTR ззаду. В цілому, це гарний спортивний автомобіль з низьким і гострим носом, дверима типу «крило чайки», ударною порцією карбону і жовтими бічними повітрозабірниками, обтислим скульптурним кузовом. Варіант GT-Pista, призначений тільки для треку, його довжина становить 4,6 метра при колісній базі 2,6 метра.

Завдяки корпусу з вуглецевого волокна і легкій платформі T-MM автомобіль важить близько 1100 кілограмів. Він відповідає вимогам безпеки FIA для категорії CN. У рух GT-Pista наводиться 2,0-літровим чотирициліндровим мотором з наддувом потужністю 320-400 к.с. У зв’язці з двигуном працюють система заднього приводу і 6 ступенева коробка передач. До сотні новий італійський спорткар розженеться приблизно за 4 секунди.

Назва версії «Pista» перекладається з італійської як «гоночна траса». Цим і зумовлена ​​його специфічна конструкція. Взутий спорткар в 19-дюймові диски OZ Racing з шинами Pirelli DHB. У салоні розташувалася 12-дюймова цифрова «приборка», оточена вентиляційними отворами, що нагадують компонування останніх моделей Ferrari. На центральній консолі також високо розташована ручка, яка виглядає як головний контролер. Кнопки на кермовому колесі можна знайти як у вуличному, так і в трек-варіанті, причому останній оснащений кермом в гоночному стилі.

Компанія не надала інформації про вуличний Bermat GT і майбутню повністю електричну версію, за винятком того, що вони повинні з’явитися у 2022 році, слідом за трековим Bermat GT-Pista. Ціни не розголошуються, як і виробничі плани цієї молодої італійської марки.