Минуло багато часу з того часу, як ми в останній раз чули щось про Apple Car, але це не означає, що технічний гігант з Купертіно відмовився від планів зі створення власного безпілотного автомобіля.

Компанія настільки була зайнята тільки представленням нових девайсів, що преса в основному зосередилася на цих продуктах Apple. Але, як з’ясовується, компанія як і раніше дуже прихильна своєму розширенню в автомобільній промисловості, і недавнє відкриття нової вакансії значною мірою стало підтвердженням того, що Apple працює над технологією безпілотних автомобілів.

Apple шукає інженера-випробувача радарів, який приєднався б до команди Sensors, «що розробляє нові радарні технології для використання в автономних системах». Іншими словами, Apple не обов’язково працює над автомобілем (і компанія ретельно підбирала слова, щоб не згадувати про це), але зайнята розробкою технологій, які можуть в кінцевому підсумку призвести в дію безпілотний автомобіль.

Ясно, що Apple хоче розширити свою команду, що працює над Apple Car, і новому інженеру доведеться «розробляти та підтримувати автоматизовані тестові драйвери й програмне забезпечення для тестування, взаємодії та збору даних з радарних датчиків і обладнання для тестування радарів».

Люди, знайомі з проєктом Apple Car, раніше натякали, що компанія має намір випустити свій безпілотний автомобіль десь у 2025 році, а прототип побачить світ не раніше 2023 року. Звичайно, терміни можуть змінитися, тим більше що Apple тримає в секреті всі деталі, але також і тому, що компанія хоче все зробити правильно.

Таким чином, публічно не розповідаючи про свій автомобільний проєкт, Apple може легко внести великі зміни, в тому числі відкласти запуск, без серйозних наслідків в довгостроковій перспективі, тим більше що ніхто не знає напевно, коли автомобіль має побачити світ. Виробництвом Apple Car може займатися нове спільне підприємство, створене Magna і LG.