Позашляховики Toyota FJ Cruiser, випуск яких був завершений у 2019 році, стали стрімко дорожчати на вторинному ринку США. За останні два роки вартість на різні комплектації моделі зросла в кілька разів. Причому самі рідкісні варіації подорожчали майже вчетверо. Попри високий цінник число старих позашляховиків на американських онлайн-аукціонах продовжує зростати.

За оцінками експертів, два роки тому звичайний Toyota FJ Cruiser коштував в США близько 14 000 доларів. Зараз же вартість позашляховика в хорошому стані рухається до позначки 30 500 доларів. Крім того, американські онлайн-аукціони помітили різкий попит на модель.

Найдорожча варіація FJ Cruiser це Trail Team Ultimate Edition, вироблена в кількості 2500 штук. Подібні позашляховики відрізнялися кузовом кольору Heritage Blue, білою рамкою решітки радіатора, амортизаторами Bilstein зі збільшеним ходом штока, гоночними пружинами, а також аксесуарами з каталогу TRD. Ціна подібних моделей сьогодні досягає 60 000 доларів.

Toyota FJ Cruiser базується на єдиній платформі з 4Runner і Land Cruiser Prado 120. Позашляховик відрізнявся нестандартним зовнішнім виглядом, 250-міліметровим дорожнім просвітом і можливістю подолання броду глибиною до 685 міліметрів. У рух повнопривідна машина приводилася мотором V6 4.0, продуктивність якого становила 260 кінських сил і 367 Нм крутного моменту.