Найнадійнішими іномарками 2018 року збірки назвали моделі від брендів Lexus, Porsche і Kia. Проблема нестачі в дилерських центрах автомобілів без пробігу актуальна протягом півтора року. Вона з’явилася в розпал світової кризи через пандемію, яка спровокувала дефіцит електронних компонентів.

У такій ситуації нові моделі продаються з величезними націнками. Більшість клієнтів не готові йти на такі витрати, тому вибирають моделі з вторинного авторинку. З вибором гідної за ціною і якістю моделі автолюбителям допоможе рейтинг автовиробників з найбільш надійними автомобілями 2018 року випуску. Незалежне дослідження організувала компанія J.D. Power and Associates.

Дослідження базується на опитуванні 30 тисяч власників 3-літніх моделей. Вони відповіли на ряд питань про проблеми, які їх турбують у своєму автомобілі за останній рік експлуатації. За результатами опитування з’явився рейтинг, що демонструє середнє число дефектів, які припадають на 100 машин кожного бренду.

Передову позицію займає японський концерн Lexus. За даними власників іномарок цього виробника на кожні 100 авто цього концерну припадає 81 проблема. Слідом йде Porsche з 86 дефектами на 100 машин. До першої трійки увійшла марка Kia з результатом в 97 поломок на 100 машин. У топ 5 також увійшли Toyota (98) і Buick (100) відповідно.

Найбільше поломок знайшли у своїх автомобілях власники Land-Rover 244 дефектів на 100 автомобілів. преміальні марки Alfa Romeo і Jaguar виявилися в аутсайдерах зі 196 і 186 виявленими дефектами.
Учасники опитування з’ясували, що найбільше скарг автовласників доводиться на роботу інформаційно-розважального комплексу та численних асистентів для зручності автомобілістів.

Найрідше автомобілісти фіксували механічні поломки в трирічних машинах.