Highlander був модернізований два роки тому, отримавши нову платформу, шикарний інтер’єр і високоефективні силові агрегати. Для моделі 2022 року Toyota навряд чи зробить щось більше, ніж трохи змінить обладнання та візуальне оформлення.

Кросовер четвертого покоління доступний для покупки за ціною від 35 205 доларів за передньопривідну версію L. Привід на всі колеса збільшує ціну до 36 805 доларів, не включаючи плату за доставку до місця призначення і додаткові послуги.  LE, XLE, SXE,  Limited і Platinum завершують список комплектацій, який тимчасово отримав версії Hybrid Bronze Edition FWD і AWD.

По суті, візуальний пакет, як уже говорилося раніше, Bronze Edition, може бути вашим за ціною від 43 880 доларів США. За ці гроші Highlander «створений з урахуванням вишуканості», як то кажуть в пресрелізі. Його можна вибрати в кольорах Cement, Wind Chill Pearl або Midnight Black Metallic з бронзовими акцентами всередині та зовні.

18-дюймові бронзові колеса доповнені безліччю бронзової сходинки в салоні, підсвіченими порогами й сидіннями з обробкою SofTex і тканинними вставками. Також варто згадати унікальні килимки в салоні та килимок в багажнику, зі спеціальним вишитим бронзовим логотипом, а також всі стандартні «принади» від Highlander XLE. Зокрема, клієнтам пропонуються такі стандартні функції, як сидіння водія з електроприводом з 10 напрямами та пам’яттю, внутрішнє освітлення в приладовій панелі, розетки на 1500 Вт 120 В для кемпінгового обладнання та інші речі, сенсорні двірники, двері багажного відділення з електроприводом і цифрове дзеркало заднього виду.

У 2022 році кожен рівень обробки салону також хизується функціями активної безпеки TSS 2.5+, такими як динамічний радарний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей і система запобіганню зіткненням з виявленням пішоходів. XLE має високий рівень обробки салону, а також може похвалитися восьми позиційним пасажирським сидінням з електроприводом, а Wind Chill Pearl замінює Blizzard Pearl у зовнішній колірній палітрі.

Якщо економія палива дуже важлива в вашому списку пріоритетів, 6,5 літра на 100 кілометрів це комбінований показник для передньопривідного гібрида. Вибір повного приводу призводить до витрати 6,7 л 100 км, що досить небагато для кросовера середнього розміру з трирядним сидінням.