Західні видання опублікували дані про ціни для преміального кросовера Acura RDX версії 2022 модельного року. Ціни змінили незначно. Acura представила оновлений RDX 2022 модельного року в вересні 2021 року.

Кросовер отримав незначні оновлення екстер’єру та інтер’єру, пропонуючи трохи більше з точки зору стандартного списку опцій. Зміни дійсно мають свою ціну, але це лише невелике збільшення в порівнянні з попереднім модельним роком.

Ціна на RDX 2022 року розпочинається з 39 300 доларів за модель з переднім приводом. Це на 900 доларів більше в порівнянні з версією машини 2021 року. RDX початкового рівня вже вискакує за бар’єр в 40 000 доларів. Якщо вам потрібен повний привід в базовій версії автомобіля, ціни починаються із 42 545 доларів.

Ці початкові цифри дадуть вам RDX, зі срібним кузовом, з чорним салоном і сріблястими 19-дюймовими дисками, і якщо це звучить дивно специфічно, то це тому, що це єдина конфігурація RDX, яку ви можете отримати для базового MSRP. Будь-яка інша колірна комбінація коштує як мінімум додаткових 500 доларів.

Базова ціна дає вам 10,2-дюймовий сенсорний екран з інформаційно-розважальною системою, яка тепер пропонує Apple CarPlay й Android Auto. RDX початкового рівня також включає системи допомоги водієві та безпеки AcuraWatch, які, серед іншого, включають допомогу в утриманні смуги руху й автоматичне екстрене гальмування. Сидіння з обробкою зі шкірозамінника, звукова система з дев’ятьма динаміками й система активного управління звуком Acura також входять в стандартну комплектацію.

Незалежно від обраної версії моделі, всі покупці RDX отримують 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом потужністю 272 кінських сили, підключений до 10 ступневої автоматичної коробки передач. Найдорожчою версією кросовера є RDX PMC. Acura побудує тільки 200 версій PMC вартістю 53 300 доларів. Забарвлених він буде в той же колір кузова Long Beach Blue, що і суперкар NSX.