Citroën стверджує, що отримана електрична версія хетчбека C4 дозволить підвищити ефективність водіння і, отже, збільшити запас ходу в реальних умовах, хоча офіційний сертифікований діапазон залишається на рівні 250 км від акумуляторної батареї місткістю 50 кВт год.

Також відбулося невелике збільшення ціни: модель Sense Plus початкового рівня тепер оцінюється від 30 895 фунтів стерлінгів.

І ДВЗ і електричні варіанти також отримали поновлення у своїй комплектації. Базове виконання Sense тепер оснащено тримачем планшета Citroën Smart Pad Support, який раніше був ексклюзивним для дорогих модифікацій.

Всі моделі мають зміни в асортименті коліс: базові диски у виконані Sense і Sense Plus отримали нову світло-сіру обробку, в той час, як автомобілі в версіях Shine і Shine Plus тепер оснащені колесами Aeroblade з алмазним огранюванням. Тим часом колір фарби Obsidian Black був замінений новим Perla Nera Black.

Citroën заявляє, що понад 70% проданих досі C4 доводилося на топові виконання, тому він припинив випуск двох варіантів хетчбека: BlueHDi 130 Sense Plus EAT8 з автоматичною коробкою передач і Puretech 155 Shine EAT8 з автоматичною коробкою передач.

Покупці C4 як і раніше можуть вибирати між трьома 1,2-літровими трьох циліндровими бензиновими двигунами з турбонаддувом і двома чотирициліндровими дизелями.

В e-C4 електричний двигун виробляє 134 к.с. потужності, розганяючи хетчбек до 100 км год всього за 9,7 секунди.