Тюнери з Об’єднаних Арабських Еміратів створили незвичайний кабріолет на базі японського рамного позашляховика Lexus LX570. Автомобіль став легше і швидше, але щодо безпеки є сумніви. Автомобіль призначається спеціально для соколиного полювання популярного проведення часу місцевих багатіїв. Подивіться, що з цього вийшло.

Огляд цього кабріолету «Лексус» вийшов на YouTube-каналі ArabGT. Як розповів блогер, у позашляховика зрізали всі стійки даху, крім передніх. А посередині, між рядами сидінь, обладнали дугу безпеки, яка покликана захистити пасажирів в разі перекидання. При цьому про додаткове посилення кузова ані слова.

Крім цього LX570 отримав усічений передній бампер. Це зроблено для того, щоб збільшити кут в’їзду позашляховика. За словами “ютубівского” оглядача, через всі перероблення силова установка залишилася незмінною: рідний 5,7-літровий V8 потужністю 362 кінські сили та 530 Нм крутного моменту.

Попри те, що машина спочатку будувалася як транспортний засіб для полювання на соколів, її цілком легально можна використовувати й на дорогах загального користування. В ОАЕ всі доопрацювання враховані в документах. Вартість цього незвичайного автомобіля (або хоча б тюнінг комплекту) не повідомляється.

Від auto-portal