Над проєктом працював дизайнер Артур Кар, стилізувавши автомобіль під 90-і роки. Компанія Porsche відома тим, що упродовж багатьох років створювала арт автомобілі. Остання робота це сильно модифікований Porsche 968, розроблений у співпраці з Артуром Карого, який володіє паризьким лейблом вуличного одягу L’Art De L’Automobile.

В результаті з’явився автомобіль під назвою 968 L’ART ода ретро-образу 90-х, який в цей час захоплює світ моди. Його дах був зрізаний, а задня частина модифікована, щоб перетворити автомобіль в спідстер. Кузов пофарбований в відтінок зеленого кольору, розроблений спеціально Артуром Карого і його командою для цього проєкту.

Усередині з’явилися ківшеподібні сидіння Recaro зі шкіри ECCO EL3. Аудіосистема Bose гарантує, що ви можете слухати музику незалежно від того, як швидко ви їдете, а виробник годинників TAG Heuer надав секундомір, встановлений на приладовій панелі. Ім’я Кара прикрашає задні ліхтарі, як данину поваги тим сонцезахисним окулярам, які виробляє його бренд.

“Любов до Porsche об’єднує багатьох людей по всьому світу, і для нас теж є особливе почуття, коли ми можемо допомогти комусь на кшталт Артура Кара здійснити незвичайну мрію”, сказав Роберт Адер, віцепрезидент з маркетингу Porsche.

“Я сподіваюся, що результат нашої співпраці надихне багатьох шанувальників по всьому світу». Давній шанувальник Porsche, Артур Кар провів дитинство в автомобільній майстерні свого батька. У 16 років він почав працювати у французькому центрі Porsche як спеціаліст з механіки, а потім відкрив власний бізнес з продажу відновлених автомобілів клієнтам по всьому світу, що дозволило йому купити свій власний Carrera GT”.

У 2017 році він вирішив зайнятися новою індустрією і заснував свій модний лейбл L’Art De L’Automobile. Щоб відзначити цю нову співпрацю, бренд створив невелику модну лінію, яка буде продаватися під час Тижня моди у Парижі в районі Маре та елітних магазинах модного одягу.

Від auto-portal