Автошоу SEMA не за горами: в листопаді відкриється в конференц-центр Лас-Вегаса. Автогігант Stellantis опублікував п’ять зображень, які анонсують майбутні концепції напередодні шоу.

Автомобілі офіційно демонструє компанія Mopar, яка історично випускала запчастини для вторинного ринку американських брендів Stellantis. Марка заявляє, що продемонструє індивідуалізовані автомобілі з сотнями запчастин і аксесуарів на своєму виставковому стенді площею в 1425 кв.м.

Наприклад, Jeep Wrangler Rubicon із позначкою E, із якого випливало, що це гібридна модель 4xe. Здається, що його зображення знаходиться під північним сяйвом, що може вказувати на те, що він ідеально підходить для більш холодного клімату.

Потім кадр, на якому Ram підіймає землю в явному високопродуктивному маневрі. Його значок і буксирні гаки мають той же відтінок синього, що і значки 4xe, цікава деталь, яка може припускати, що це може бути гібрид.

За ним слідує ще один Ram, на цей раз 4 4. Він припаркований поруч з наметом виглядає так, ніби він більше підходить на будинок на колесах.

Потім Mopar продемонстрував інтер’єр автомобіля. Значок і поперечні дуги припускають, що це Jeep Wrangler. Основна увага тут приділяється вікнам, які здаються встановленими на високому даху.

Останній тизер Jeep виглядає як класичний гладіатор. Додатковий метал над ґратами радіатора, великі бампери та загальна естетика позашляховика роблять його схожим на старомодний військовий автомобіль і можуть стати для Jeep способом продемонструвати історію свого пікапа.

Автошоу SEMA планується провести з 2 і 5 листопада в Las Vegas Convention Center. Тут численні автомобільні бренди та виробники запчастин продемонструють безліч незвичайних концепцій і цікавих деталей.