Worthog є одним з найбільш знакових автомобілів, представлених у франшизі відеоігор Halo, і минулого року Хуніган об’єднався з Microsoft, щоб зробити повну версію позашляховика в реальному розмірі. Екіпаж Hoonigan почав зі збірного шасі, яке вже мало чотириколісну систему кермового управління, як і Warthog. Проте, в шасі довелося внести значні зміни, оскільки воно спочатку було розроблено для гусеничного ходу, а його кабіна була занадто мала для точної копії Warthog. Верхня частина шасі була відрізана до того, як будівельник почав подовжуючи та розширювати її, і в кінцевому підсумку вона лягла в основу божевільного позашляховика.

Друге відео фокусується на силовому агрегаті автомобіля. Warthog, представлений в Halo, має 12-циліндровий двигун з уприскуванням водню та обмежений швидкістю 78 миль на годину, але для їх функціональної моделі Хуніган вибрав 438 кубічний дюйм Ford Windsor V8, який був спеціально побудований і оснащений парою масивних турбокомпресорів. Він видає понад 1000 к.с. і отримав так багато хрюкання, тому що Microsoft попросила, щоб автомобіль міг розігнатися до 100 миль на годину (160 км год).

Будуть випущені наступні статті, в яких буде детально описана решта збірки. Зараз ми вперше бачимо завершений автомобіль, оскільки він дебютував у світі на недавній прем’єрі Free Guy.