Бренд Wuling вирішив оновити свою бестселерну модель. Новий Hongguang Mini EV вийде на ринок з дуже важливими новинками. Крім оновленого асортименту, в якому з’являться нові обробки та устаткування, китайський виробник збільшить автономність для найбільш продаваного електромобіля в Китаї.

Електричні мікроавтомобілі грають провідну роль на китайському ринку. Цей тип невеликих транспортних засобів дуже популярний в гігантських містах, які розкидані по всій вищезгаданої азійській країні. Вони пропонують дуже дієве рішення для міської мобільності для значної частини населення. Саме тому вони об’єднують основну частину реєстрацій електромобілів.

При аналізі успіху електромобіля в Китаї життєво важливо враховувати роль мікроавтомобілів, оскільки, в іншому випадку, ми отримаємо нереальну картину того, що відбувається на китайському ринку. Найбільш продаваним і лідером цієї категорії є Hongguang Mini EV, електричний міський автомобіль марки Wuling.

Тільки в період з січня по липень 2021 року було продано 188 645 одиниць Hongguang Mini EV. З моменту свого комерційного запуску він зарекомендував себе як еталонний електромобіль на конкурентному ринку. Його успіх настільки великий, що він навіть експортується на інші ринки, далекі від китайської території.

З огляду на відмінні показники продажів, які він пожинає, будь-які зміни, які Wuling хоче внести в Hongguang Mini EV, повинні бути детально проаналізовані. Велике оновлення скоро з’явиться в дилерських центрах. Wuling працює над оновленням асортименту з метою подальшого збільшення продажів і консолідації своєї екстраординарної частки ринку.

Нова версія Hongguang Mini EV являє значну кількість відмінностей від поточної моделі. Колісна база буде збільшена до 2010 мм. Довжина автомобіля також буде збільшена до 2 997 мм відповідно. Ці зміни в заходи мають дві основні мети. Збільште простір на задніх сидіннях і, що ще більш важливо, зможете оснастити акумулятор більшої місткості.

У лінійці Hongguang Mini EV доступні два розміри батареї, один з 9 кВт г і більший з 14 кВт г. Дальність варіюється від 120 до 180 кілометрів відповідно. Нова мета Wuling мати можливість запропонувати близько 300 реальних кілометрів автономії. Для цього версію «Long Range» оснастять акумулятором на 26 кВт г. Крім того, новий акумулятор також дозволить оснастити більш потужним мотором потужністю 30 кВт (40 к.с.).

Залишаючи осторонь технічний розділ, на естетичному рівні основні зміни будуть полягати в оптичних групах і в варіантах настройки кузова.