Новий INEOS Grenadier зробить ставку на водневий паливний елемент. INEOS Automotive ввела в експлуатацію все обладнання, щоб стати еталоном на ринку водневих автомобілів з новим позашляховиком Grenadier.

Компанія INEOS Automotive знаходиться в процесі розробки моделі Grenadier на основі технології водневих паливних елементів Hyundai. Два світові виробники націлені просувати водень як стійке рішення мобільності проти акумуляторних електромобілів. Тепер з’явилися нові подробиці розробленої дорожньої карти INEOS.

INEOS прагне очолити водневу революцію. Чисте джерело енергії можна використовувати в якості сировини для промисловості, а також джерела енергії для транспорту і вдома. В цей час INEOS виробляє і використовує 400 000 тонн низьковуглецевого водню в рік. Це еквівалентно 2 мільярдам літрів дизельного палива.

Компанія оголосила про свою готовність інвестувати 2 млрд євро у виробництво зеленого водню по всій Європі. Спеціальний водневий підрозділ INEOS Automotive також підтримує водневі паливні елементи в якості екологічно чистого рішення для двигунів майбутніх версій свого нового позашляховика.

Тепер йде процес розробки прототипу INEOS Grenadier з водневими паливними елементами Hyundai. Зокрема, цей прототип буде ділитися технологіями з Hyundai Nexo, популярним водневим позашляховиком, який продається в дилерських центрах. Його випробування почнуться в кінці 2022 року.

Від auto-portal