Очікується, що Volkswagen випустить абсолютно новий електричний седан десь у 2023 році, заснований на своїй платформі MEB, яка лежить в основі всіх електричних пропозицій. Ми ще не знаємо, як буде називатися транспортний засіб, але ми знаємо, як він виглядає зараз завдяки новій партії фотографій від фото шпигунів.

Цей злегка замаскований прототип дуже схожий на китайський Passat, але якщо придивитися уважніше, то починаєш помічати, що багато деталей підроблені. Фари, наприклад, здаються passat-подібними, але насправді вони з наклейками, що маскують форму фактичних кластерів автомобіля.

У прототипа також підроблена решітка радіатора, просто великий шматок матового чорного вінілу з деякими горизонтальними смугами, що проходять через нього, але насправді він не має отворів.

Ми також помітили ручки дверей, як на ID.4, і в нижній частині дверей дуже глибока складка. Бічні спідниці на цьому конкретному автомобілі були досить спортивними.

Існує також камуфляж, що приховує фактичний дизайн задньої частини. Нижня частина заднього бампера має те, що здається досить великим чорним фартухом, але більша частина його покрита білим вінілом, щоб дійсно зробити цей невибагливий прототип змішаним.

Що стосується його силової установки, ми знаємо, що це буде задньопривідний автомобіль, але деякі повнопривідні варіанти теж будуть доступні. Якщо Volkswagen розширив колісну базу над ID.3 та ID.4,то він також зможе вмістити акумуляторний блок більшого розміру, і автомобіль, безумовно, виглядає довгим на деяких знімках збоку.

До дебюту автомобіля у 2023 році Volkswagen, ймовірно, представить його в кінці 2022 року, і може бути навіть близько до виробництва концепції. І хоча у нас немає ніяких ознак того, що Volkswagen планує гарячу версію GTX ще неназваного електричного седана, ми не бачимо причин, чому вони не повинні його робити.