Генеральний директор Fisker Хенрік Фіскер заявив про те, що наступні дві моделі компанії після виходу Fisker Ocean і Pear, будуть розроблятися в Великобританії новою командою Fisker Magic Works, яку очолює колишній співробітник Aston Martin Девід Кінг.

Як зазначив Хенрік Фіскер, до 2025 року буде випущено чотири різних лінійки автомобілів, які покликані просувати інновації та радикальні нові ідеї на глобальний авторинок.

У той час як автомобілі Ocean і Pear будуть конкурувати з основними електромобілями, стартова вартість даних моделей в США, за чутками, буде починатися з позначки менш як 30 000 доларів, але такі дві новинки Fisker, розроблені в Великобританії, будуть дорожчими.

“Вони дуже різні та увійдуть в особливий сегмент. Ми дивимося на дуже екстремальний автомобіль, тому один буде коштувати понад 100 000 доларів, а інший трохи менше, і це будуть дві абсолютно різні моделі. Обидві машини будуть серйозними серійними автомобілями, а не дрібносерійним виробництвом, але, звичайно, не такими масовими, як Ocean and the Pear розповів глава компанії”.

Хоча розробки новинок будуть вестися в Великобританії, Fisker не планує запускати виробництво прийдешніх моделей в даній країні. Fisker має виробничі операції з фірмою Magna, яка буде випускати Ocean на своєму заводі в Граці (Австрія), в той час, як тайванський технологічний гігант Foxconn збирається побудувати Pear на підприємстві в США.

Fisker Ocean повинен дебютувати на автосалоні в Лос-Анджелесі в наступному місяці. Перші автомобілі повинні з’явитися у своїх покупців в кінці 2022 або початку 2023 року.