Запуск продажів цього автомобіля кілька разів відкладався через проблеми з програмним забезпеченням. Проте продажі виправдали всі вкладені в неї сили.

Фахівці розповіли, що повністю електричний автомобіль Volkswagen ID.3 має великий попит в перший рік свого перебування на європейському ринку. Відзначимо, що за 2021 рік цей автомобіль замовили вже 144 тисячі осіб. І головне, що половина з них раніше ніколи не володіла машинами Volkswagen. Стає зрозуміло, що в Volkswagen дуже серйозно підійшли до слів про усунення позицій Tesla до 2025 року. У Європі саме Volkswagen ID.3 є лідером ринку, а з точки розвитку інфраструктури це дійсно зараз головний напрямок.

Якщо порівнювати з іншими новими моделями Volkswagen, то вони в середньому приносять 36% нових клієнтів і відставання в 14% від ID.3 досить істотне. За підсумками серпня саме Volkswagen ID.3 став бестселером серед електричних машин на таких великих ринках як Німеччина, Великобританія, Швейцарія, Ірландія та Австрія.

Нагадаємо, що виробляють електрокар на заводах у Цвіккау і Дрездені. Для задоволення попиту виробництво працює без зупинок в 3 зміни, а обсяг випуску досягає 1 200 автомобілів кожен день.

Ще більший успіх може чекати модель восени, коли вона вийде на китайський автомобільний ринок. Єдина можлива проблема це дефіцит електроніки, який може стати перешкодою для безперебійного виробництва. В ході опитування клієнти Volkswagen розповіли, що вибирають ID.3 за відсутність шкідливих викидів, нові технології, а також субсидії від держави на покупку нового авто з електромотором.