Навряд чи ми коли-небудь побачимо дводверний пікап Gladiator від Jeep. Якою б “крутою” не була така модель, широкому загалу не потрібен маленький двомісний пікап. В цьому відношенні їм також не потрібні маленькі “джипи”, адже чотирьох дверний Wrangler набагато перевершує дводверне виконання цієї моделі за обсягом продажів.

Закордонний художник представив, яким може стати Jeep Gladiator в версії з двома дверима. Цікаво, що цей автомобіль виглядає так, ніби у нього зменшений дорожній просвіт, але в описі рендеру на Facebook говориться, що він навпаки отримав збільшений кліренс. Але все ж варто визнати, що зокрема позашляховим шинам, машина виглядає дуже “круто”.

Як і в попередніх рендерах від Abimelec Design нам показують цей дводверний Gladiator з різних ракурсів. Капот також знятий, щоб ми могли бачити двигун, а це не V6. Це навіть не Hemi V8 від Wrangler Rubicon 392. Цей вигаданий Gladiator демонструє великий 7,3-літровий V8 від Ford, який насправді є досить компактним двигуном завдяки конструкції штовхача з кулачком в блоці.

Хоча вкрай малоймовірно, що Jeep побудує такий автомобіль, бренд створив концепт дводверного Gladiator J6 ще у 2019 році. Своєю чергою він був схожий на Jeep Honcho зразка 1978 року.