Кузов автомобіля Lexus LC Coupe буде забарвлений в чорний графітовий колір разом з темними 21-дюймовими кованими легкосплавними дисками з п’ятьма спицями, які є ексклюзивними для моделі.

Решітка радіатора, кожухи зовнішніх дзеркал заднього виду, рамка фари та задніх ліхтарів також виконані в чорному кольорі. Дах з вуглецевого волокна і накладки на пороги завершують зовнішній вигляд. У салоні встановлені передні сидіння з електроприводом і регулюваннями в 10 напрямках. Вони обтягнуті високоякісною напіваніліновою шкірою.
Автолюбителі зможуть насолодитися аудіосистемою преміумкласу Mark Levinson з 13 динаміками та проєкційним дисплеєм.

Lexus LC Black Inspiration доступний з двигуном V8 LC 500 і гібридною установкою. Перший розвиває 464 к.с. від 5,0-літрового 8-циліндрового двигуна без наддуву. Другий оснащений 3,5-літровим двигуном V6 з електроприводом, який вичавлює 354 к.с. Продуктивності сприяє диференціал підвищеного тертя Torsen, динамічне кермове управління задніми колесами й кермове управління зі змінним передавальним числом.

Автомобіль також володіє такими функціями комфорту, як обігрів керма, інтелектуальний вхід, обігрів і вентиляція передніх сидінь, адаптивна регульована підвіска і функції безпеки. Lexus почне збір замовлень і розсекретить ціни на LC Coupe Black Inspiration 1 листопада.

Від auto-portal