Новий Mercedes EQS вже продається в Європі. Новий розкішний седан зоряного бренду, повністю електричний, був випущений з двома версіями великої потужності та з дуже високою автономністю. Пропозиція, яку буде розширено у 2022 році новими версіями та батареєю меншої місткості, що знизить його ціну продажу.

Продажі Mercedes EQS вже почалися по всій Європі, з цінами всього у двох версіях. Причому, німецький бренд залишається вірним своєму принципу початку комерціалізації найпотужніших і найбільш оснащених версій, щоб згодом розширити асортимент доступнішими опціями, якщо його можна назвати моделлю цієї категорії.

Найбільш стійка альтернатива Mercedes S-Class вибрала зовсім інший формат, тому що замість традиційного тритомного седана, як заведено в представницькому сегменті, EQS зупинила свій вибір на привабливому чотиридверному купе із задніми дверима. Сьогодні Mercedes пропонує тільки два варіанти цієї моделі, «EQS 450+» та «EQS 580 4MATIC», які скоро будуть доповнені високопродуктивними AMG EQS 53 4MATIC, який досягне дилерських центрів в середині 2022 року.

Перші два пропонуються з найпотужнішою батареєю, яку сьогодні має банк органів зірки, з місткістю, яка пропонує чисту місткість 107,8 кВт год на дюжині модулів. Одна з найвищих місткостей на ринку і та, що забезпечує не менше 780 кілометрів максимальної автономності на одному заряді для EQS 450 +, дещо менше у випадку з «EQS 580».

Проте, у бренду зірки вже є третій механічний варіант в портфоліо, який буде пропонуватися з наступного літа, той же самий, тому щоб випущений в недавньому Mercedes EQE. Його електродвигун видає максимальну потужність у 292 к.с. в цьому електроприводі, відзначаючи логічну відстань з 333 к.с. «EQS 450+». Цей варіант також виграє від зарядної потужності 210 кВт, що буде потрібно півтори години, щоб досягти 80% від загальної потужності.

І всього за 15 хвилин доведеться мати енергію на 250 кілометрів. «EQS 350» буде дешевше не тільки через меншої потужності, а й з-за своєї батареї. Його 10 внутрішніх модулів додадуть корисну потужність 90,5 кВт-год, маючи максимальну автономність 650 кілометрів. Таким чином, якщо вас цікавить Mercedes EQS і ця версія, яка буде вважатися однією з найбільш базових, ви повинні почекати до літа 2022 року, щоб відкрилися книги замовлень, а постачання очікуються до кінця наступного року.