Нові зображення Skoda Scala 2023 року. Чеська фірма накопичує кілька днів роботи в австрійських Альпах, куди вона переїхала, щоб здійснити настройку недорогої моделі, яку вона пропонує в Європі. Закамуфльований, він отримає більш сучасний образ по останнім моделям, а також ревізію інтер’єру та оснащення.

Skoda Scala з’явилася на ринку весною 2019 року як більш практичною заміною старої Skoda Rapid і зі складнішим дизайном і концепцією. Тепер, через два роки після його запуску, деякі шпигунські фотографії показують, що модель вже проходить оновленою, з новим іміджем і новинками в інтер’єр, оснащенням в лінійці двигунів.

Замаскований спереду і ззаду, прототип Skoda Scala Facelift 2023 натякає на деякі особливості. Фари зберігають форму горизонтального трикутника, хоча цінується, що світлодіодна смуга денного світла перейшла від верхнього краю фари до нижньої верхньої секції, служачи поділом з нижньою частиною з більшою клиноподібною формою. Решітка радіатора також трохи зростає вниз, хоча вона також має більш вертикальний вигляд.

Більш сучасний стиль, який слідує лініям, імплантованим в нову Fabia, і який буде доповнений переглянутим переднім бампером, в якому втратить протитуманні фари, на додаток до поділу між повітрозабірниками решітки, яке розташоване в нижній частині бампера. Навіть декоративний малюнок стільникової сітки також поліпшить її зовнішній вигляд з хромованими деталями в деяких обробках.

Ззаду також очікуються зміни, але вони будуть меншими. Skoda повністю замаскував задню частину, зберігши водіїв недоторканими, хоча очікується чіткіший тюльпан і нова світова сигнатура. Що змінюється, так це бампер, зі світловідбивачами в нижньому положенні. У Skoda Scala також буде переглянутий інтер’єр з новими матеріалами кращої якості та новим обладнанням.

У розділі механіки поліпшення також будуть дуже чутливими, особливо орієнтованими на зниження витрати палива і викидів CO2. З огляду на час, який Skoda витрачає на тонке налаштування фейслифтинга, і з огляду на те, що модель була запущена на ринок два з половиною роки тому, переглянутий Scala не побачить світло в тунелі до кінця 2022 або початку 2023 року.