Під час недавнього інтерв’ю Top Gear головний операційний директор Mercedes Маркус Шефер висловив інтерес до електричного кабріолета, але не дав ніяких вказівок щодо того, яку форму він може прийняти, і коли він може з’явитися.

«Не так-то просто побудувати гарний електричний кабріолет», почав Шефер. «І ми повинні визнати, що попит на родстери та кабріолети знижується. Китай це не ринок кабріолетів, і в Європі покупців менше, ніж кілька років тому. Але я думаю, що це дуже привабливий продукт і емоційний продукт, який створює бренд.

«Ми повинні обмежити наше мислення і спроєктувати електромобіль в формі родстера», додав він. «Коли ми думаємо про AMG і перетворенні AMG в бренд електромобілів, ми обов’язково подумаємо і про кабріолет».

Кабріолет Mercedes-AMG EV може приймати різні форми. Наприклад, його можна було б позиціювати як конкурента майбутнього Tesla Roadster, або це міг би бути розкішний GT, більш схожий на кабріолет S-Class. Це може бути навіть невеликий спортивний автомобіль, за розміром схожий на SLC. Хоч би що там було, це повинно з’явитися швидко.

Одного разу компанія Mercedes представила один особливо цікавий електричний кабріолет, а саме Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet. Коли був офіційно представлений ще у 2017 році, його потужність становила не менше 750 кінських сил і запас ходу більш як 500 кілометрів.