Nissan представив оновлену лінійку GT-R для японського ринку, яка включає дві обмежені серії GT-R Premium Edition T-spec і GT-R Track Edition Engineered by Nismo T-spec. Компанія також анонсувала GT-R T-spec.

Починаючи з японського GT-R, він надійде в продаж у другій половині жовтня. Варіанти T-spec будуть зроблені в кількості 100 одиниць. Покупців обиратимуть голосуванням. Оновлення в порівнянні зі звичайним GT-R включають карбон керамічні гальма, задній спойлер з вуглецевого волокна, кожух двигуна для конкретної версії та спеціальні значки, при цьому вони доступні у двох нових кольорах: Midnight Purple і Millennium Jade. За словами Nissan, фарба Midnight Purple натхненна зміною кольору північного сяйва.

Варіант Premium Edition T-spec може відрізнятися широкими кованими легкосплавними дисками Rays з обробкою під бронзу. Також ексклюзивний дизайн інтер’єру та налаштування підвіски для конкретної версії. Відразу після прем’єри оновленого GT-R для Японії компанія Nissan US також анонсувала випуск GT-R T-spec, який буде вище рівня GT-R Premium. Що стосується Midnight Purple, Nissan називає його «сучасною інтерпретацією» Midnight Purple III з R34 V-Spec і Midnight Opal з R35 GT-R 2014 року.

T-spec можна відрізнити за ширшими передніми крилами, 20-дюймовими кованими колесами з алюмінієвого сплаву Rays, обробленим золотом, карбонових керамічних гальм, задній спойлер з вуглецевого волокна, дзеркалам в колір кузова, піктограмі T-spec. Всередині ми знаходимо більше значків і варіант кольору Mori Green, сидіння преміумкласу з обробкою з напіваніліновою шкірою з перловими замшевими вставками та з оббивкою стелі з Алькантари.

Під капотом знаходиться 3,8-літровий V6 з подвійним турбонаддувом VR38DETT, що розвиває 565 к.с. і 633 Нм. Потужність передається на всі чотири колеса через 6 ступневу механічну коробку рередач з подвійним зчепленням завдяки системі повного приводу ATTESA E-TS.

Nissan заявляє, що «дуже обмежена кількість моделей» T-spec буде доступно для продажу в Північній Америці цієї зими за ціною 138490 доларів. GT-R T-spec приєднається до GT-R NISMO у 2022 році та буде випущений обмеженим тиражем в 300 одиниць.