Компанія Ford вперше представила чинний Ranger на Міжнародному автосалоні в Бангкоку в Таїланді 25 березня 2015 року, а з лютого 2016 року пікап стали доступні в Німеччині. Тепер в компанії вирішили провести капітальне оновлення моделі й на підтвердження своїх намірів автовиробник опублікував два тизерних зображення, які повинні підігріти інтерес до наступного покоління моделі.

Отже, Ford тепер пропонує перший, хоча і невизначений погляд на перевидання Ranger, який, ймовірно, буде схожий на F-150. Він буде представлений  в цьому році, а з 2022 року продажі почнуться  більш як в 180 країнах світу. Як і нинішнє покоління, всі Ranger, призначені для Європи будуть вироблятися на заводі Ford у Сільвертоні, що в Південній Африці. Решта виробничих потужностей будуть розташовані в Таїланді, Аргентині та США.

Виробник хоче орієнтуватися виключно на потреби клієнтів при розробці автомобілів. Нове покоління цього бестселера звичайно ж, має бути «найнадійнішим, потужнішим і кращим мережевим автомобілем всіх часів». Само собою зрозуміло, що новий Ranger повинен відрізнятися видатними позашляховими якостями й типовою для Ford динамікою руху.

На даний час модель все ще проходить велику програму перевірки й тестування як в реальному, так і у віртуальному світі. Ходять чутки, що появиться підключаємо гібридна модель потужністю 367 к.с. У цьому контексті Ford також підтверджує, що з 2024 року всі комерційні автомобілі будуть доступні або у вигляді електрокарів, або підключаємо гібридним приводом. Очікується, що з 2030 року електрифіковані варіанти складуть дві третина продажів комерційних автомобілів Ford в Європі.

Від auto-portal