Nissan показав новий кросовер Qashqai на відео - АвтоПортал

Японська компанія Nissan офіційно представила свою чергову новинку – Nissan Qashqai 2022 року.

Qashqai 2021 року – остання модель японського бренду, яка використовує нові С-подібні світлодіодні матричні фари, які автоматично регулюють світловий пучок в залежності від дорожніх умов і руху попереду за допомогою 12 окремих елементів. Крім того відзначимо 20-дюймові колісні диски і 11 варіантів забарвлення кузова, включаючи п’ять двоколірних версій.

Як повідомили в Nissan, зміна покоління привела до збільшення розміру колісної бази на 20 мм, що позитивно відіб’ється на просторі для ніг ззаду. Змінена форма кузова також збільшить простір в салоні, в тому числі між водієм і переднім пасажиром. Qashqai також буде більш практичним, збільшивши обсяг багажника на 74 літра в порівнянні з попередником після зниження статі і настройки задньої підвіски.

Під капотом встановлений 1,3-літровий бензиновий двигун з турбонаддуванням з м’якою гібридною технологією і вибором між віддачею в 138 або 156 кінських сила. Також є версія з гібридною системою ePower на базі 1,5-літрового бензомотора зі змінним ступенем стиснення і потужністю 156 к.с..