Morris Garage підтвердила прибуття в Європу нового MG5 Electric в першому кварталі 2022 року. Новий сімейний електромобіль MG отримав запас ходу в 320 км відповідно до циклу WLTP. Він буде виділятися доступною ціною.

Знаменитий бренд Morris Garage представив нові подробиці про одну з наступних моделей, які приєднаються до його зростаючого асортименту електромобілів. Компанія MG оприлюднила нову інформацію про довгоочікуваний MG5 Electric. Повністю електричний сімейний автомобіль буде відігравати провідну роль в конкурентному сегменті C.

Запуск нового MG5 Electric відбудеться протягом декількох місяців. Нова модель, описана як перший у світі електричний універсал, буде конкурувати з Citroën ë-C4 і Nissan Leaf. Нова модель пропонує привабливий, сучасний і стильний зовнішній вигляд. Все це супроводжується широким набором технологій з точки зору безпеки, комфорту й інших видів зв’язку. MG приділяє особливу увагу тому факту, що новий MG5 Electric має багажник з вантажним об’ємом на 479 літрів. Цей показник можна збільшити до 1400 літрів при складених задніх сидіннях. Крім того, як і інші електричні моделі Morris Garage для європейського ринку, він буде оснащений системою підключення MG iSMART.

За допомогою програми, доступної для смартфонів, можна підтримувати дистанційне керування новим MG5 Electric. На його борту є величезний сенсорний екран, який вінчає центральну консоль і приладову панель,  яка буде «центром управління».

Оскільки це електромобіль, силовий агрегат приділяє велику увагу дизайну й обладнанню. Новий MG5 Electric оснащений двигуном потужністю на 156 к.с. і максимальним обертовим моментом 260 Нм. Потужність передається на передню вісь. Спочатку він буде доступний разом з батареєю на 61,1 кВт год, що дозволить заявити запас ходу в 400 км відповідно до циклу WLTP. Пізніше до діапазону буде додана батарея на 50,3 кВт год, яка знизить автономність до 320 км, але допоможе зменшити ціну.

MG підтвердила, що новинка буде доступна в дилерських центрах в Європі в першому кварталі 2022 року. Асортимент буде складатися з двох версій: Comfort і Luxury. Стартова ціна буде нижче 30 000 євро.