Компанія Chery привезла на автосалон, що відкрився в Ченду, оновлений варіант кросовера Tiggo 7 Plus. Автомобіль досить серйозно перероблений. Зокрема, тепер з китайською новинкою доступні 3 силові агрегати.

Під капотом Chery Tiggo 7 Plus за замовчуванням встановлюється 1,5-літровий надувний двигун. Його заявлена ​​потужність становить 147 к.с. Опціонально разом з цим агрегатом запропонують ще й 48-вольтний стартер-генератор, який покращує динаміку кросовера на старті та зменшує витрату палива. Але все характеристики даного агрегату поки не розкриті. Не стала компанія Chery розповідати й про особливості інший гібридної установки, яка пізніше з’явиться на Tiggo 7 Plus. Відомо лише те, що вона базується на 1,6-літровому двигуні.

Новий Tiggo 7 Plus оформлений в стилістиці флагманських моделей китайської марки. Так, кросовер оснастили великими радіаторними ґратами утвореними з пересічних між собою металевих планок. Вся оптика у китайській моделі доповнюється світлодіодами.

Салон в оновленого Tiggo 7 Plus витриманий в стилі преміальних автомобілів. Всередині у китайській моделі велика частина деталей оброблені штучною шкірою. Разом з Tiggo 7 Plus йдуть здвоєні екрани, під якими розташовуються тонкі дефлектори обдування і велика кнопка включення мотора. Нижче знаходиться блок управління клімат-контролем з двома шайбами ​​та невеликим екраном. За прикладом «старших» моделей китайська новинка комплектується компактним важелем КПП. Судячи з усього, оновлений Tiggo 7 Plus надійде на китайський ринок в найближчі кілька тижнів.