У 1980-х роках компанія Toyota пропонувала Corolla в різних кузовах. Покупцям були доступні купе, універсал, хетчбек і седан. Сьогодні цей перелік істотно скоротився. Але, як виявилося, Toyota не забуває моделі, які випускала в минулому. Про це свідчать офіційні рендери нової 3 дверної Corolla, натхненної купе AE86 з 80-х років.

Попри те, що дизайнер Toyota розробляв цю модель, орієнтуючись на автомобіль з минулого століття, представлений хетчбек практично нічим не нагадує прототип. Японська новинка виділяється звуженою головною оптикою з «косооким» низом. Вона отримала фірмову радіаторну решітку, що займає більшу частину «передка». Через це бампер позбавлений додаткових повітрозабірників. Колісні арки у поданій Corolla істотно ширше, ніж у серійного седана.

Ззаду новинка частково нагадує спортивні хетчбеки Mazda. У представленій Corolla корми також відрізняється округленими формами, а опорні стійки тут встановлені під досить різким кутом. Кормова оптика для новинки також запозичена у серійного седана.

Можливо, представлена ​​модель є прообразом «зарядженої» Corolla у виконанні GR. З чуток, компанія Toyota розглядає можливість запуску виробництва подібного хетчбека з 1,6-літровим турбованим двигуном під капотом, який запозичать у Yaris GR. Максимальна віддача даного агрегату досягає 257 к.с. Плюс до цього майбутня Corolla GR може отримати повний привід. А КПП, можливо, буде механічною на 6 швидкостей, як у недавно дебютувавши спорткара GR 86. Такий хетчбек, можливо, представлять у 2023 році.