Еш Торп, каліфорнійський дизайнер, представляє, як міг би виглядати мотоцикл Tesla, якби компанія коли-небудь вирішила його побудувати. У співпраці з Карлосом Colorsponge нова концепція отримала назву «Сокудо».

Це схоже на двоколісного двоюрідного брата Cyber ​​Truck, з футуристичним зовнішнім виглядом і деякими дуже сумнівними рисами.

Схоже, що художники пішли на дизайн типу кіберпанку або Cyber ​​Truck з цією концепцією. Торп також управляє Tesla, і це надихнуло його на створення цієї концепції, хоча він сам не їздить на двоколісному транспортному засобі. Це пояснює кілька сумнівних речей в дизайні.

Мотоцикл, мабуть, створений з безлічі вуглецевого волокна, і він їздить на алюмінієвій рамі. Є купа інших смакот, таких як Michelin Slicks, а також надзвичайно потужний передній гальмівний ротор.
Багато хто б не хотів їздити на цій концепції, тому, що сидіння виглядає так, як ніби дошка, а підніжки виглядають трохи несуттєво. І це всього лише концепція, яка робить його цікавим поглядом на дизайн Tesla на двох колесах.

Хоча вона і має цікаву тему для розмови, може провести кілька років, перш ніж бренд електричної мобільності розгалузиться у світ двох коліс. Проте, з огляду на удосконалення, електричний мотоцикл Tesla може бути дуже цікавим, якщо деякі з елементів цієї концепції будуть відлиті так, щоб відповідати реальному гонщику, а не роботу. Тоді у нас буде дуже цікавий мотоцикл в сегменті з електричним приводом.