В такому будинку знайшлося місце для вітальні, обідньої зони, спальні, кухні та двох снігоходів.
В останнє десятиліття індустрія кемперів стрімко розвивається, все більше автовиробників приєднуються до сегмента, пропонуючи найрізноманітніші будинки на колесах буквально будь-якого розміру від невеликих трейлерів для однієї людини до масивних розкішних вантажівок з гаражем для спортивного автомобіля.

Сьогоднішній екземпляр під назвою «Камелот» являє собою велику фуру вагою понад 18000 кг. Побудована вона в 1974 році компанією Edler Company, і це був один з найрозкішніших авто будинків того часу.

Всередині абсолютно все, що може знадобитися в дорозі, включаючи навіть гараж з двома снігоходами. Повний перелік виглядає так: постільна білизна, посуд, прилади та інші дрібні приналежності, які на кожній кухні. Крім обідньої зони простора вітальня, за нею йде спальня з великим двомісним ліжком, поруч знаходиться туалет і ще одна кімната для відпочинку.

Як уже сказано вище, в гаражі зберігаються два снігоходи, але Edler Company свого часу встигла побудувати ще кілька примірників «Камелота» з окремим боксом для перевезення коней і моторних човнів. За основу використаний Ford C-Series з 5,8 літровим бензиновим двигуном, що працює в парі з чотири ступневою автоматичною коробкою передач. Правда, технічні характеристики продавець не повідомляє, але зате згадує, що трейлер зберіг повністю оригінальний вид, включаючи всі меблі та зовнішнє фарбування.