За серпень 2021 року в Україну ввезли майже 76 тисяч авто. З них переважна більшість як і раніше підтримані автомобілі. На їх частку в серпні минулого місяця довелося 57 277 авто. І цей показник дуже стабільний. Для порівняння в минулому місяці старих машин ввезли приблизно стільки ж. І якщо з кількістю все стабільно, то зі структурою імпорту авто появилися зміни.

Якщо порівнювати, підтримані автівки що завезли в Україну минулого року та котрі в цей період, то добре помітно що наші земляки охололи до американських “Битків”.

   

У рейтингу популярності складова «американців» в таких популярних моделях як Volkswagen Passat, який займає перше місце в рейтингу, або Ford Focus, що розташувався на п’ятому ступені.

З огляду на рейтинг завезених авто в цілому до нас – більшість в списку універсали, та ще й з дизельними моторами, то стає зрозуміло, що це імпорт з Європи, а не США.

Чисто американська модель Nissan Rogue з’являється тільки на 15-й сходинці рейтингу популярності старих автомобілів в Україні за минулий серпень. Тоді як ще рік тому вона закривала топ 10. Відразу ж за ним щільною групою йдуть Ford Fusion і Volkswagen Jetta, які впали в популярності за рік на 5 і 10 позицій відповідно. Ще недавно Jetta впевнено розштовхувала всіх на своєму шляху до вершини популярності й здавалося ось-ось почне претендувати на роль народного улюбленця замість Skoda Octavia. На сьогодні Jetta на 17 місці, тоді як Octavia щасливо влаштувалася на третьому рядку рейтингу.

Як і в минулому місяці сильні позиції підтриманих авто в представників бізнес-класу: Audi A6, BMW 5-Series і Mercedes-Benz E-Class.

Джерело: АвтоЦентр