На нещодавно відкритому автосалоні в Мюнхені компанія Kia презентувала широкому загалу версію Sportage GT-line для європейського ринку. Новинка стала виглядати більш спортивно, попри зменшену колісну базу в порівнянні з раніше поданою модифікацією моделі. Попередник цього автомобіля в Китаї називається Lion Run. Очікується, що модель буде мати ім’я KX5.

При розмові про зовнішній вигляд машини варто згадати, що на початку 2020 го року концерн Kia представив своє бачення дизайну майбутнього під назвою Opposites United. Він, звичайно ж, став джерелом натхнення для нового Sportage. Чорна решітка радіатора виконана у вигляді модної зараз складної геометричної форми, а збільшені світлодіодні габаритні вогні з обох сторін плавно переходять в фари. Це виглядає дуже харизматично і сучасно.

Одночасно увігнута й опукла форма задніх ліхтарів відрізняється від популярної раніше плоскої конструкції. Внутрішня світлодіодна вставка має схожий зовнішній вигляд з денними ходовими вогнями в передній частині автомобіля, додаючи кормі відчуття динаміки. Нова модель побудована на платформі N3.

Європейська версія має довжину 4515 мм, що на 85 мм менше, ніж у глобального паркетника. Колісна база кросу дорівнює 2680 мм (на 75 мм коротше). Всередині нового Kia Sportage GT-line можна побачити величезну панель, на яку виводяться показники «приборки» і система мультимедіа. Кермо прикрашений ексклюзивним логотипом GT. Ну і, звичайно, не можна не звернути увагу на шайбу управління коробкою передач, яка нагадує деталь космічного корабля.

Зовнішній вигляд це, звичайно, важливо, але не варто і забувати про потужність, адже і тут новому Kia Sportage GT-line знайдеться чим порадувати. Покупцеві буде запропонований вибір з цілого ряду комбінацій, серед яких 1,6T (бензин легка гібридна система 48 В, максимальна потужність якої дорівнює 150 або 180 к.с.).

Від auto-portal