Каршерінгові служби й таксі найчастіше використовують автомобілі протягом гарантійного терміну, а потім оновлюють парк.
На вторинному ринку виявляються машини, зі скрученим пробігом і прихованими слідами бурхливого минулого.
Купувати авто, яке в минулому здійснювало пасажирські перевезення, завжди величезний ризик. Багато покупців думають, що таку історію можуть мати лише автомобілі бюджетного сегмента, однак автопарк каршерінга і таксі нерідко містить преміальні марки.
Одна з ознак, що вказують на такий автомобіль, це його пробіг, тому перше, що роблять перекупники, скручують його. Дізнатися істинний пробіг по зносу може дилер, який обслуговує конкретну марку.
Варто звернути увагу і на гальмівні диски. Їх ресурс становить близько 120 тис. км. Якщо лічильник показує менше, а диски вже міняли, це повинно насторожити. Пробіг в кілька сотень тисяч кілометрів видають сильно затерті педалі, кермо і накладки. Підлокітники та ручки задніх правих дверей, де, як правило, частіше їздять пасажири, будуть затерті сильніше інших.
На минуле автомобіля в каршерінгу і таксі може вказувати свіже лакофарбове покриття. Перед початком експлуатації машину, як правило, покривають захисною плівкою з рекламою, напередодні продажу вона знімається, і автомобіль виглядає як новий. Сильно ароматизований салон також повинен насторожити, оскільки косметика використовується для маскування неприємних запахів, що з’явилися в процесі експлуатації.