Запорізький автомобільний завод є найбільшим в Україні виробником легкових автомобілів, а також фургонів і шкільних автобусів. АвтоЗАЗ займається повним циклом виробництва легкових авто. Нещодавно стало відомо, що в планах керівництва компанії запустити випуск ще однієї моделі автомобілів.

Про це пише MMR.

З моменту відновлення виробництва на АвтоЗАЗ випускаються автомобілі Renault Arkana, а також ціла серія марок Lada – Largus, седан Vesta і кілька моделей кросоверів.

Так що зараз конвеєри вже забиті новими моделями. Тепер на ЗАЗ виробляють «Запорожці» з російським корінням, оскільки при складанні авто використовуються комплекти, які надходять на АвтоЗАЗа з Росії.

Паралельно з випуском легкових автомобілів на заводі також збирають шкільні автобуси. Найближчим часом планується почати виробництво автомобілів-трансформерів.

Їх використовуватимуть для надання українцям в різних куточках країни адміністративних послуг, а також надання медичної консультації лікарями.

Таким чином, буде покращено життя українців, які проживають у віддалених населених пунктах, вони зможуть отримувати на місці ряд послуг, а також проконсультуватися з лікарями з приводу свого здоров’я. Особливо необхідні автомобілі-трансформери для недавно створених об’єднаних територіальних громад (ЗТВ).

Від admin