Серхіо Перес: У «Red Bull» психологія переможців - АвтоПортал

Серхіо Перес ще не провів жодної гонки за «Red Bull Racing», але вже знайшов помітну відміну від колишніх колег з «Racing Point», нині «Aston Martin». За словами гонщика, співробітникам його нової команди властива психологія переможців.

«Сама машина і її налаштування кардинально відрізняються від того, до чого я звик в «Racing Point», – розповів Серхіо в подкасті «Beyond The Grid». – У результаті доводиться міняти підхід до пілотування, щоб вичавити з машини швидкість. Пілотувати «Red Bull» потрібно інакше, ніж «Racing Point».

«Red Bull» – дуже велика команда, і ти буквально бачиш пристрасть до перемог. Всі, хто працює в колективі, мають мисленням переможців. Тут все підпорядковано перемогам. Коли я виступав у «Racing Point», все було інакше, оскільки у нас не було машини, здатної на багато що. У моїй новій команді інший спосіб мислення, завдяки чому всі прагнуть максимізувати результат. Коли в «Red Bull» говорять про максимально можливий результат, вони мають на увазі перемогу.

Здорово, що всі настільки сильно мотивовані в команді. Однак це все одно така ж команда «Формули-1», як і інші, де всі перебувають під пресингом і повинні щодня видавати результат».

Також пілот «Ред Булл» розповів про те, що він думає про протистояння з новим напарником Максом Ферстаппеном.

«Коли я дізнався, що переходжу в «Ред Булл», то розумів, що боротьба з Максом стане великим викликом. Він – дуже різносторонній гонщик. Якщо чесно, після переходу сюрпризів не було – я просто зрозумів, що він сильний у всьому. Але я цього хотів. Я хочу орієнтуватися на кращих в «Ф-1», – заявив мексиканець.

За попередніми прогнозами, команда «Red Bull» має всі шанси вибороти Кубок конструкторів. Ознайомитися з думкою експертів та почитати інші прогнози на спорт ви можете на сайті Vseprosport